Den otců se SUPERIGRÁČKEM na zámku Loučeň 15. 6. 2014

Soutěž pro účastníky Dne otců na zámku Loučeň

Vyhrajte pobyt v zámeckém hotelu, balík společenských her nebo piknikový koš!

Jak na to?

Na nádvoří zámku Loučeň bude během Dne otců vystavěn superdomov - sen všech mužů. Zábavná a úslužná manželka, pohodlná sedačka, pivečko a v televizi sportovní kanál. Který z mužů by takhle nechtěl žít?

Chcete-li se zapojit do soutěže, vašim úkolem bude vyfotit se právě v tomto superdomově. Kreativita je vás. Můžete se jen pohodlně usadit a dát si nohy nahoru, ale větší úspěch bude mít určitě nějaká bláznivá póza, obličej nebo třeba originální rekvizita. Jelikož se jedná o oslavu dne otců, ústřední roli by měl mít tatínek. Na soutěžním snímku se však kromě něj mohou objevit i další osoby.

Jakmile budete mít fotografii hotovou, nahrajte ji na Igráčkův facebook. Pak už stačí jen svůj snímek sdílet a sbírat tak hlasy - "lajky" od svých přátel.

Soutěž trvá jen do následující neděle 22. června 23:59, s nahráváním tedy neotálejte! Tři fotografie, které budou mít na konci neděle největší počet hlasů, získají slíbené ceny, a to v následujícím pořadí:

  • 1. cena (největší počet hlasů): romantický pobyt v zámeckém hotelu pro 2 osoby + rodinná vstupenka do pražského Království železnic
  • 2. cena (2. největší počet hlasů): velký balík společenských her od společnosti EFKO hodnotě 1500 Kč + rodinná vstupenka do pražského Království železnic
  • 3. cena (3. největší počet hlasů): piknikový koš + rodinná vstupenka do pražského Království železnic

Výherci budou uveřejněni na facebookové stránce Igráček - legendární figurka, a to nejpozději do týdne od skončení soutěže.

Ceny věnovali:

EFKO Zámek Loučeň Království železnic
www.efko.cz www.zamekloucen.cz www.kralovstvi-zeleznic.cz

 

Další podmínky soutěže:

Soutěže se mohou zúčastnit pouze návštěvníci Den otců na zámku Loučeň 15. 6. 2014.

Do soutěže budou zařazeny pouze snímky vzniklé v expozici "superdomov" na nádvoří zámku.

Každá rodina (žena+muž+děti) může získat pouze jednu z cen. Pokud bude důvodné podezření, že se jedna rodina umístila na více výherních místech, vyhrazuje si pořadatel právo udělit jí pouze jednu cenu.

Pořadatel soutěže, společnost EFKO-karton s. r. o. se sídlem Dolní 347, 592 14 Nové Veselí, si vyhrazuje právo ze soutěže vyřadit jakýkoli snímek, u nějž bude podezření na manipulaci s hlasy, nebude splňovat zadání soutěže uvedené výše nebo se jinak proviní proti férovosti a dobrým mravům.

Pořadatel si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodovat podle vlastního uvážení.

Aktuality

Koukněte, kde díky vám Igráček pomáhá

Přinášíme průběžný přehled, kde díky vám Igráčkův projekt pomáhá ... Více

POMÁHEJ S IGRÁČKEM

Pojď s Igráčkem bojovat proti koronaviru! Udělej si radost figurkou nebo hrou a podpoř hrdiny dnešních dnů - zdravotníky a záchranné sbory. ... Více

88341_t.jpg

Nová kolekce her Čtyřlístek

EFKO se přidává k oslavám padesátého výročí od vzniku legendárního Čtyřlístku. Na trh právě uvádí novou kolekci dobrodružních her ... Více

↑ nahoru