Den otců se SUPERIGRÁČKEM na zámku Loučeň 15. 6. 2014

Soutěž pro účastníky Dne otců na zámku Loučeň

Vyhrajte pobyt v zámeckém hotelu, balík společenských her nebo piknikový koš!

Jak na to?

Na nádvoří zámku Loučeň bude během Dne otců vystavěn superdomov - sen všech mužů. Zábavná a úslužná manželka, pohodlná sedačka, pivečko a v televizi sportovní kanál. Který z mužů by takhle nechtěl žít?

Chcete-li se zapojit do soutěže, vašim úkolem bude vyfotit se právě v tomto superdomově. Kreativita je vás. Můžete se jen pohodlně usadit a dát si nohy nahoru, ale větší úspěch bude mít určitě nějaká bláznivá póza, obličej nebo třeba originální rekvizita. Jelikož se jedná o oslavu dne otců, ústřední roli by měl mít tatínek. Na soutěžním snímku se však kromě něj mohou objevit i další osoby.

Jakmile budete mít fotografii hotovou, nahrajte ji na Igráčkův facebook. Pak už stačí jen svůj snímek sdílet a sbírat tak hlasy - "lajky" od svých přátel.

Soutěž trvá jen do následující neděle 22. června 23:59, s nahráváním tedy neotálejte! Tři fotografie, které budou mít na konci neděle největší počet hlasů, získají slíbené ceny, a to v následujícím pořadí:

  • 1. cena (největší počet hlasů): romantický pobyt v zámeckém hotelu pro 2 osoby + rodinná vstupenka do pražského Království železnic
  • 2. cena (2. největší počet hlasů): velký balík společenských her od společnosti EFKO hodnotě 1500 Kč + rodinná vstupenka do pražského Království železnic
  • 3. cena (3. největší počet hlasů): piknikový koš + rodinná vstupenka do pražského Království železnic

Výherci budou uveřejněni na facebookové stránce Igráček - legendární figurka, a to nejpozději do týdne od skončení soutěže.

Ceny věnovali:

EFKO Zámek Loučeň Království železnic
www.efko.cz www.zamekloucen.cz www.kralovstvi-zeleznic.cz

 

Další podmínky soutěže:

Soutěže se mohou zúčastnit pouze návštěvníci Den otců na zámku Loučeň 15. 6. 2014.

Do soutěže budou zařazeny pouze snímky vzniklé v expozici "superdomov" na nádvoří zámku.

Každá rodina (žena+muž+děti) může získat pouze jednu z cen. Pokud bude důvodné podezření, že se jedna rodina umístila na více výherních místech, vyhrazuje si pořadatel právo udělit jí pouze jednu cenu.

Pořadatel soutěže, společnost EFKO-karton s. r. o. se sídlem Dolní 347, 592 14 Nové Veselí, si vyhrazuje právo ze soutěže vyřadit jakýkoli snímek, u nějž bude podezření na manipulaci s hlasy, nebude splňovat zadání soutěže uvedené výše nebo se jinak proviní proti férovosti a dobrým mravům.

Pořadatel si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodovat podle vlastního uvážení.

Aktuality

POMÁHEJ S IGRÁČKEM

Pojď s Igráčkem bojovat proti koronaviru! Udělej si radost figurkou nebo hrou a podpoř hrdiny dnešních dnů - zdravotníky a záchranné sbory. ... Více

88341_t.jpg

Nová kolekce her Čtyřlístek

EFKO se přidává k oslavám padesátého výročí od vzniku legendárního Čtyřlístku. Na trh právě uvádí novou kolekci dobrodružních her ... Více

14038.jpg

ROTO ABC - nová kreativní stavebnice pro děti

Unikátní stavebnice na podporu motoriky a technické představivosti dětí ... Více

↑ nahoru