EFKO na mezinárodním veletrhu v Norimberku

Stejně jako každý rok, i letos se EFKO zúčastnilo největšího světového veletrhu hraček, Spielwarenmesse v německém Norimberku. Mezi konkurencí z celého světa se český výrobce rozhodně netratil.

Spielwarenmesse je největší událostí svého druhu nejen v Evropě, ale i na světě. Mezinárodní veletrh hraček, her a dalších produktů pro děti, se koná už desítky let a EFKO se ho účastní pravidelně. Přesto byl pro nás tento ročník něčím výjimečný. MultiGO, nový produkt ze světa Igráčka, totiž vzbudilo nevídaný ohlas mezi návštěvníky z celého světa. Možná byste čekali, že na této akci zaboduje u dětí. Ale ty mají paradoxně na tuto akci vstup zakázaný. Z toho vyplývá, že MultiGO se líbilo především potenciálním obchodním partnerům, kteří mohou zajistit vývoz tohoto ryze českého produktu do "svých" zemí. Samozřejmě bodovaly i další výrobky EFKO, stejně jako naše kartonážní výroba, která je schopna uspokojit nároky i těch nejnáročnějších klientů.

O naší účasti a plánech na export informovaly např. na serveru ihned.cz rovnou ve dvou článcích, další reportáž přinesla Česká televize:

Výrobci hraček zkoušejí prorazit v USA či Turecku. Třeba Igráček se přejmenoval na Pokeeto

Hračkáři sázejí na vývoz. Výrobce Igráčka míří do USA

Dostihy, Krteček nebo Igráček. Zájem o české hračky roste

Zakázková výroba EFKO se v Norimberku prezentovala tímto videem:

Několik fotografií z naší účasti v Norimberku (klikněte pro zvětšení):

MultiGO v trend Gallery Stánek EFKO 1
Výstavka MultiGO v galerii trendů Stánek EFKO
Stánek EFKO 2 Tým EFKO
Stánek EFKO Tým EFKO

Aktuality

Koukněte, kde díky vám Igráček pomáhá

Přinášíme průběžný přehled, kde díky vám Igráčkův projekt pomáhá ... Více

POMÁHEJ S IGRÁČKEM

Pojď s Igráčkem bojovat proti koronaviru! Udělej si radost figurkou nebo hrou a podpoř hrdiny dnešních dnů - zdravotníky a záchranné sbory. ... Více

88341_t.jpg

Nová kolekce her Čtyřlístek

EFKO se přidává k oslavám padesátého výročí od vzniku legendárního Čtyřlístku. Na trh právě uvádí novou kolekci dobrodružních her ... Více

↑ nahoru