EFKO na mezinárodním veletrhu v Norimberku

Stejně jako každý rok, i letos se EFKO zúčastnilo největšího světového veletrhu hraček, Spielwarenmesse v německém Norimberku. Mezi konkurencí z celého světa se český výrobce rozhodně netratil.

Spielwarenmesse je největší událostí svého druhu nejen v Evropě, ale i na světě. Mezinárodní veletrh hraček, her a dalších produktů pro děti, se koná už desítky let a EFKO se ho účastní pravidelně. Přesto byl pro nás tento ročník něčím výjimečný. MultiGO, nový produkt ze světa Igráčka, totiž vzbudilo nevídaný ohlas mezi návštěvníky z celého světa. Možná byste čekali, že na této akci zaboduje u dětí. Ale ty mají paradoxně na tuto akci vstup zakázaný. Z toho vyplývá, že MultiGO se líbilo především potenciálním obchodním partnerům, kteří mohou zajistit vývoz tohoto ryze českého produktu do "svých" zemí. Samozřejmě bodovaly i další výrobky EFKO, stejně jako naše kartonážní výroba, která je schopna uspokojit nároky i těch nejnáročnějších klientů.

O naší účasti a plánech na export informovaly např. na serveru ihned.cz rovnou ve dvou článcích, další reportáž přinesla Česká televize:

Výrobci hraček zkoušejí prorazit v USA či Turecku. Třeba Igráček se přejmenoval na Pokeeto

Hračkáři sázejí na vývoz. Výrobce Igráčka míří do USA

Dostihy, Krteček nebo Igráček. Zájem o české hračky roste

Zakázková výroba EFKO se v Norimberku prezentovala tímto videem:

Několik fotografií z naší účasti v Norimberku (klikněte pro zvětšení):

MultiGO v trend Gallery Stánek EFKO 1
Výstavka MultiGO v galerii trendů Stánek EFKO
Stánek EFKO 2 Tým EFKO
Stánek EFKO Tým EFKO

O nás

EFKO-karton, s.r.o.

Jsme tradiční český výrobce kvalitních hraček. Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice.A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky.                                                                                                                     

Naše hračky vyrábíme zejména pro mladší děti, ale nezapomínáme ani na další věkové skupiny. Zaměřujeme se zejména na společenské hry, puzzle, karty, dřevěné kostky, domina, dětská razítka. Dále pak vyrábíme špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku - Igráček

Ve větším množství dokážeme levně a kvalitně vyrobit reklamní předměty (puzzle, hry…), POS a POP materiály a různé druhy obalů na výrobky. Nabízíme Vám také zajímavé ceny kašírování, výseků, automatického lepení - 1,2,3 bodů atd.

                                                                                                                                               

Aktuality

Puzzle Mláďátka/Mazlíčci pro nejmenší

Roztomilé puzzle zvířátek pro naše nejmenší ratolesti právě v prodeji. ... Více

Hurvínek_plakát

HURVÍNEK - nová kolekce her a hraček

Prostořeký Hurvínek ožije také prostřednictvím nové kolekce her a hraček firmy EFKO ... Více

↑ nahoru