Mistrovství světa v Kloboučku Hop! slavilo úspěch

Nedaleko slovenských hranic se koncem září odehrál velký boj o titul mistra světa. Účastníci čtyř světových kontinentů bojovali o první místo v Mistrovství světa v oblíbené hře Kloboučku Hop!. Kdo měl nejlepší mušku?

„Hra, která spojuje“, podtímto sloganem se uskutečnilo historicky první Mistrovství světa ve střílecí hře Kloboučku Hop!. A hra spojovala doslova – ve třech kategoriích měli šanci na vítězství děti s rodiči či prarodiči i jednotlivci. V krásné přírodě slovenského Autocampu Varín kousek od Žiliny se střílelo o sto šest i když počasí nejprve hře nepřálo. Doprovodný program plný hudebníků, workshopů a Igráčkovi kreativní dílničky si užili nejen diváci, kteří přišli povzbudit své rodiny či přátele.

Není ani překvapením, že nápad vytvořit z této tradiční hry akci většího rozměru, nevznikl na českém ani slovenském území. „Ta myšlenka vznikla v hlavách lidí, kteří tu hru znají. Když jsme byli spolu na dovolené v Chorvatsku, hráli jsme ji do noci a řekli si - stojí to za to uspořádat něco většího, nejen pro sebe, ale i pro druhé. Nakonec se nám podařilo získat hráče ze čtyř kontinentů.“ říká Pavol Prekop, jeden z organizátorů akce.

Princip stolní hry Kloboučku Hop! je jednoduchý. Pomocí odpalovací rampy a barevných kloboučků musíte zasáhnout nejvýhodnější cíl. Hráč s nejlepší muškou (a nejvíce body) na konci hry vítězí. Hra je postavena na schopnostech, zkušenostech i náhodě. Sami si ji můžete vyzkoušet ve speciální mobilní aplikaci vytvořené na počest mistrovství (ke stažení ji najdete zde) nebo si ji zakoupit na našem e-shopu. Nikdy není dost brzo na to začít se připravovat na další ročník.

A kdo se stal vítězem? Z více než 300 hráčů od 5 do 88 let si nejvíce bodů vystřílel Matej Chrebeň, který se stal Absolutním vítězem. V kategorii TRIPLE získali první místo Július Androvič, Mária Lysičanová a Jana Lysičanová. V kategórii DOUBLE se vítězi stali Jana Chebeňová a Matej Chebeň a titul mistra světa v SINGLE si odnesla Adela Prekopová.

Jako spoluorganizátoři celé akce všem vítězům gratulujeme a ostatním přejeme mnoho štěstí v přípravách na příští ročník, na kterém určitě opět nebudeme chybět. Na závěr se můžete podívat na videa z pohledu diváků i reportérů, kteří se o nás zmínili.

O nás

EFKO-karton, s.r.o.

Jsme tradiční český výrobce kvalitních hraček. Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice.A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky.                                                                                                                     

Naše hračky vyrábíme zejména pro mladší děti, ale nezapomínáme ani na další věkové skupiny. Zaměřujeme se zejména na společenské hry, puzzle, karty, dřevěné kostky, domina, dětská razítka. Dále pak vyrábíme špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku - Igráček

Ve větším množství dokážeme levně a kvalitně vyrobit reklamní předměty (puzzle, hry…), POS a POP materiály a různé druhy obalů na výrobky. Nabízíme Vám také zajímavé ceny kašírování, výseků, automatického lepení - 1,2,3 bodů atd.

                                                                                                                                               

Aktuality

Puzzle Mláďátka/Mazlíčci pro nejmenší

Roztomilé puzzle zvířátek pro naše nejmenší ratolesti právě v prodeji. ... Více

Hurvínek_plakát

HURVÍNEK - nová kolekce her a hraček

Prostořeký Hurvínek ožije také prostřednictvím nové kolekce her a hraček firmy EFKO ... Více

↑ nahoru