Nemocnice naruby: společnost EFKO přináší novou satirickou hru Dr. Hrubec

Každý si někdy v dětství hrál na určitou profesi, ať už šlo o popeláře, hasiče nebo třeba lékaře. Snaha napodobit povolání byla v té době spíše vtipnou hrou, ale někomu se stala realitou. Těm, kteří raději zůstali jen u hry, nabízí společnost EFKO pěkný vánoční dárek nebo silvestrovský tip na zábavu v podobě nové satirické hry Dr. Hrubec. Tak mohou udělat radost nejen sobě, ale i přátelům a to především, pokud jim je blízký černý humor. Hra je zasazena do prostředí nemocnice, kde  mají hráči za úkol vyléčit pacienty. Jeden z hráčů se stane šéfem oddělení a zbylí lékaři se starají o pacienty, a to pacienty opravdu zvláštní. Během hry si hráči osvojí operování, pitvání i další „šílené“ aktivity a setkají se s různými postavami, které se stanou jejich pacienty. Dr. Hrubec tak navazuje na úspěšné párty hry Infarkt a Stará Blažková.

 „Snažili jsme se vytvořit hru, která by vtipným způsobem šokovala, ale zároveň hráče natolik zaujala právě pro svůj originální nápad. Zdrojem komického efektu je kontrast mezi šokující a tragickou povahou reality,“ říká  Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO. „Hru jsme uvedli na trh na podzim, abychom mohli inspirovat ještě ty, kteří teprve nákup vánočních dárků plánují. Hra navazuje na řadu párty her Infarkt a Stará Blažková a my věříme, že si najde oblibu nejen u příznivců černého humoru,“ dodává Miroslav Kotík.

Silvestrovská párty s Dr. Hrubcem

S příchodem Vánoc už se pomalu ale jistě blíží i Nový rok, který každý oslavuje jinak. Někteří jej tráví doma, jiní v zahraničí, ale každý se snaží si v tento večer vytvořit příjemnou atmosféru, ke které patří dobré jídlo, pití a zábava. Společnost EFKO, český výrobce her a hraček, přináší tip na satirickou hru, při které se originálním způsobem pobaví nejen starší jedinci z rodiny, ale i přátelé během silvestrovské párty. Hra je připravena pro 2 až 5 hráčů, kteří si rozdělí role v místní nemocnici. Jeden z hráčů se stane šéfem oddělení a zbylí hráči si zahrají na doktory. Účelem hry je vyléčit pacienty, kteří se do nemocnice dostanou. Vypadá to vcelku jako jednoduchý úkol, ale háček je v tom, že se nejedná o obyčejné pacienty a k jejich vyléčení je zapotřebí správných doktorů a trocha štěstí. Každý pacient má určitý problém, který spadá do některé ze čtyř specializací: Chirurgie, Psychiatrie, Zubní a Kožní. Šéf oddělení může do svého týmu přijmout během hry až čtyři členy jako doktory, kteří se mu budou starat o pacienty. Jejich péči o pacienty si šéf zaznamenává na kartě schopností týmu a jejich úspěch je i jeho úspěchem. Průběh hry ovlivňují akční kartičky, které mohou zapříčinit až nevyhnutelné zavření nemocnice. Poté nastává konečné zúčtování a vyhrává ten, kdo vyléčí nejvíce pacientů.

Tisková zpráva ke stažení ZDE

Doktor Hrubec Doktor Hrubec Doktor Hrubec

 

O nás

EFKO-karton, s.r.o.

Jsme tradiční český výrobce kvalitních hraček. Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice.A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky.                                                                                                                     

Naše hračky vyrábíme zejména pro mladší děti, ale nezapomínáme ani na další věkové skupiny. Zaměřujeme se zejména na společenské hry, puzzle, karty, dřevěné kostky, domina, dětská razítka. Dále pak vyrábíme špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku - Igráček

Ve větším množství dokážeme levně a kvalitně vyrobit reklamní předměty (puzzle, hry…), POS a POP materiály a různé druhy obalů na výrobky. Nabízíme Vám také zajímavé ceny kašírování, výseků, automatického lepení - 1,2,3 bodů atd.

                                                                                                                                               

Aktuality

Puzzle Mláďátka/Mazlíčci pro nejmenší

Roztomilé puzzle zvířátek pro naše nejmenší ratolesti právě v prodeji. ... Více

Hurvínek_plakát

HURVÍNEK - nová kolekce her a hraček

Prostořeký Hurvínek ožije také prostřednictvím nové kolekce her a hraček firmy EFKO ... Více

↑ nahoru