Společnost EFKO získala osvědčení Správná hračka

Kreativní stavebnice ROTO START společně s rodinnou společenskou 3D hrou Jožin z bažin od společnosti EFKO, českého výrobce her a hraček, získala osvědčení Správná hračka. Projekt Správná hračka organizuje a osvědčení uděluje každým rokem Sdružení pro hračku
a hru, Asociace Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy. Cílem projektu je podpořit tvorbu, prodej dobrých hraček a jejich rozšiřování mezi dětskou populaci. Dvanáctičlenná odborná porota vybrala a ocenila z třiceti devíti přihlášených hraček celkem dvacet tři produktů. Letošní slavnostní udělování certifikátů proběhlo 11. října 2013 na Galavečeru veletrhu FOR TOYS v Praze Letňanech.

„V dnešní době je na trhu velké množství hraček a výrobci se předhánějí v tom, jak je udělat pro děti barevnější a originálnější, ale podstata hračky je jednoduchá. Zaujmout dítě a zároveň mu umožnit se rozvíjet, osvojovat si rozličné schopnosti a dovednosti zábavnou formou podle vlastní fantazie,“  říká Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO. „Nejdůležitější je, aby rodiče věděli, co od hračky chtějí a co by měla splňovat. Jsme proto rádi, že osvědčením Správná hračka pro ROTO START
a společenskou hru Jožin z bažin, jim můžeme poskytnout malý
návod při rozhodování o nákupu hraček a zároveň podpořit výrobu a prodej českých hraček,“ dodává Miroslav Kotík.

Značka Správná hračka je společným projektem Sdružení pro hračku a hru, Asociace Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy. Hodnoceny jsou hračky a herní předměty, které jsou určené pro děti předškolního věku. Označení Správná hračka oceňuje estetické a výchovné kvality, které jsou pro utváření osobnosti dítěte velmi důležité. Kritériem je kvalita, uživatelský komfort, design a pedagogicko-psychologické hodnocení.

Letos bylo do projektu přihlášeno třicet devět hraček od dvaceti firem a ocenění získalo dvacet tři z nich. Oceněnými produkty za společnost EFKO, českého výrobce her a hraček, se staly stavebnice ROTO START a společenská hra Jožin z bažin.

Stavebnice ROTO START

Kreativní a konstrukční stavebnice, která rozvíjí prostorovou fantazii, jemnou motoriku a tvořivost.  Svým provedením a vlastnostmi zaujme každé dítě i dospělého. Startovací sady jsou dostupné ve variantách Bugina, Vrtulník, Buldozer a Traktor. Sestavené modely jsou plně funkční a dají se libovolně kombinovat s dalšími stavebnicemi ROTO.

Společenská hra Jožin z bažin

Desková hra Jožin z bažin je určena pro dva až čtyři hráče od pěti let, kteří si na začátku hry rozdělí své role. Jeden se stane Jožinem a ostatní jsou lovci. Jožin má za úkol nenechat se chytit,
a zároveň pochytat nebo stáhnout do bažiny všechny lovce. Cílem lovců je polapit Jožina a získat tak ruku předsedovy dcery, půl JZD a balík plný peněz. Napínavá hra je plná zvratů, protože na lovce čeká na 3D herním plánu kromě samotného Jožina spousta dalšího nebezpečí.

Tisková zpráva ke stažení ZDE

Jožin z bažin Roto START Farm Roto START Build
Jožin z bažin
Roto START Farm
Roto START Build
Roto START Aero Roto START Cars  
Roto START Aero
Roto START Cars
 

 

O nás

EFKO-karton, s.r.o.

Jsme tradiční český výrobce kvalitních hraček. Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice.A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky.                                                                                                                     

Naše hračky vyrábíme zejména pro mladší děti, ale nezapomínáme ani na další věkové skupiny. Zaměřujeme se zejména na společenské hry, puzzle, karty, dřevěné kostky, domina, dětská razítka. Dále pak vyrábíme špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku - Igráček

Ve větším množství dokážeme levně a kvalitně vyrobit reklamní předměty (puzzle, hry…), POS a POP materiály a různé druhy obalů na výrobky. Nabízíme Vám také zajímavé ceny kašírování, výseků, automatického lepení - 1,2,3 bodů atd.

                                                                                                                                               

Aktuality

Puzzle Mláďátka/Mazlíčci pro nejmenší

Roztomilé puzzle zvířátek pro naše nejmenší ratolesti právě v prodeji. ... Více

Hurvínek_plakát

HURVÍNEK - nová kolekce her a hraček

Prostořeký Hurvínek ožije také prostřednictvím nové kolekce her a hraček firmy EFKO ... Více

↑ nahoru