Staňte se mistrem světa ve hře Kloboučku, hop!

Všichni příznivci tradiční hry Kloboučku, hop! mají v září sraz v krásném prostředí slovenského Autocampu Varín nedaleko českých hranic. Zapojte se i Vy, užijte si super víkend a poperte se o titul mistra světa!

Hra Kloboučku, hop! má dlouholetou tradici. Ještě nikdy se ale nenaskytla možnost porovnat schopnosti hráčů, kteří si střelbu malým kloboučkem na cíl oblíbili. A tak vznikla myšlenka uspořádat první mistrovství světa, z něhož vyjde jeden vítěz, který se bude moci pochlubit titulem mistra světa v této stolní hře. Že ji zatím neznáte? Nevadí, nechte se i vy vtáhnout do světa odpalování barevných kloboučků a různě obodované cíle. Hru můžete zakoupit v našem e-shopu.

Kloboučku, hop!

Pokud v sobě objevíte schopnost zručně manipulovat s odpalovací rampou, už vám nic nebrání v přihlášení na světový turnaj. A jestli cítíte, že do dokonalosti má vaše hra ještě daleko, zúčastněte se alespoň jako divák. I pro vás pak bude nachystán bohatý kulturní program, který zahrnuje vystoupení Mariána Čekovského, Pavola Hammela, Juraje Stráského a folklorního souboru Rozsutec. Kromě toho budete moci vyhrát zajímavé ceny v tombole nebo si vybrat z bohaté nabídky občerstvení.

Mistrovství se koná v sobotu 27. září a určitě neuděláte chybu, pokud si pobyt v kempu protáhnete na více dní. Okolí totiž nabízí mnoho lákadel a výletních cílů.

Více informací o akci na oficiálním webu www.klobucikhop.sk. A EFKO, jako současný výrobce hry a partner akce, samozřejmě bude u toho!

Autocamp Varín

Aktuality

Koukněte, kde díky vám Igráček pomáhá

Přinášíme průběžný přehled, kde díky vám Igráčkův projekt pomáhá ... Více

POMÁHEJ S IGRÁČKEM

Pojď s Igráčkem bojovat proti koronaviru! Udělej si radost figurkou nebo hrou a podpoř hrdiny dnešních dnů - zdravotníky a záchranné sbory. ... Více

88341_t.jpg

Nová kolekce her Čtyřlístek

EFKO se přidává k oslavám padesátého výročí od vzniku legendárního Čtyřlístku. Na trh právě uvádí novou kolekci dobrodružních her ... Více

↑ nahoru