Ukázali jste, jak se těšíte na Ježíška, a teď si na Ježíška zahraji já!

Ukázali jste, jak se těšíte na Ježíška, a teď si na Ježíška zahraji já!

 

Ahoooj kamarádi! Více jak měsíc jste vkládali úžasné fotečky do soutěže „Jak se těšíš na Vánoce“ a hlasovali pro svého favorita. Nyní je čas prozradit vám, které fotky si získali největší přízeň a kterou fotečku jsme společně s mými igráčkovskými sourozenci vyhodnotili jako nejbláznivější! Všichni čtyři výherci se mohou těšit na nezapomenutelný rodinný víkend na horách, v bydlišti Ježíška, na Božím Daru. Budou ubytováni v krásném hotelu St. Anna, navštíví Ježíškovu cestu, zařádí si v letním Ski areálu Novako a také v letní bobové dráze v německém Oberwiesenthalu. Každému z výherců navíc Ježíšek nechá v postýlce koš plný dárků!

Navíc pro vás mám malé překvapení. Všechny vložené fotky do soutěže byly úžasné! Některé byly bláznivé, jiné roztomilé, každá však měla své kouzlo. Určit proto jen jednu výherní fotografii nebylo pro mě a mé bratříčky a sestřičky nic jednoduchého, a tak jsem se rozhodl odměnit další čtyři účastníky, jejich fotečky jsou také dokonale bláznivé, ale hlavní výhra na ně již nezbyla. Tyto soutěžící odměním IGRÁČKEM v boxu dle svého výběru!

Všem výhercům moc gratuluji a věřím, že si svou odměnu užijí plnými doušky! Ostatním děkuji za krásné fotografie a těším se na další příspěvky v příští soutěži!

Váš Igráček

1.místo: Martínek, 2 roky, Prostějov

1_martinek.jpg

2.místo: Nika, 5 let, Javorník

2_nika.jpg

3.místo: Matyášek Berka, 6 měsíců, Olomouc

3_matyasek.jpg


Výherce nejbláznivější fotografie:

Lenka, 2 roky, Ohrazenice

4_lenka.jpg


Speciálně odměněné fotografie:

Robin, 3 měsíce, Praha 9

5_robin.jpg

Nelinka Možná, 3 roky, Slaný

6_nelinka.jpg

Terezka, 4 roky, Prostějov

7_terezka.jpg

Michal Březina, 4 měsíce, Kladno

8_michal.jpg

                                                                                                                   igracek_logo_masle.jpg


Aktuality

Koukněte, kde díky vám Igráček pomáhá

Přinášíme průběžný přehled, kde díky vám Igráčkův projekt pomáhá ... Více

POMÁHEJ S IGRÁČKEM

Pojď s Igráčkem bojovat proti koronaviru! Udělej si radost figurkou nebo hrou a podpoř hrdiny dnešních dnů - zdravotníky a záchranné sbory. ... Více

88341_t.jpg

Nová kolekce her Čtyřlístek

EFKO se přidává k oslavám padesátého výročí od vzniku legendárního Čtyřlístku. Na trh právě uvádí novou kolekci dobrodružních her ... Více

↑ nahoru