.

EFKO na mezinárodním veletrhu v Norimberku

Stejně jako každý rok, i letos se EFKO zúčastnilo největšího světového veletrhu hraček, Spielwarenmesse v německém Norimberku. Mezi konkurencí z celého světa se český výrobce rozhodně netratil.

11. 7. 2020

Spielwarenmesse je největší událostí svého druhu nejen v Evropě, ale i na světě. Mezinárodní veletrh hraček, her a dalších produktů pro děti, se koná už desítky let a EFKO se ho účastní pravidelně. Přesto byl pro nás tento ročník něčím výjimečný. MultiGO, nový produkt ze světa Igráčka, totiž vzbudilo nevídaný ohlas mezi návštěvníky z celého světa. Možná byste čekali, že na této akci zaboduje u dětí. Ale ty mají paradoxně na tuto akci vstup zakázaný. Z toho vyplývá, že MultiGO se líbilo především potenciálním obchodním partnerům, kteří mohou zajistit vývoz tohoto ryze českého produktu do "svých" zemí. Samozřejmě bodovaly i další výrobky EFKO, stejně jako naše kartonážní výroba, která je schopna uspokojit nároky i těch nejnáročnějších klientů.

O naší účasti a plánech na export informovaly např. na serveru ihned.cz rovnou ve dvou článcích, další reportáž přinesla Česká televize:

Online-Shop