.

Spolupracujeme a podporujeme

Naše produkty vytváříme především pro děti. Proto spolupracujeme se školami, školkami a podporujeme organizace pomáhající dětem.

Základní škola Na Radosti
Základní škola Na Radosti
Základní škola Na Radosti je soukromá škola, jejímž posláním je s láskou a humorem respektovat lidskost a přirozenost každé svobodné bytosti.
www.skolanaradosti.cz
Nová škola, s. r. o.
Nová škola, s. r. o.
Posláním Nové školy je vytvářet kvalitní výukové materiály pro žáky. Ve spolupráci vyrábíme například stavebnici ROTO Abeceda či Hlasovátka pro formativní hodnocení.
www.nns.cz
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina
V roce 2015 jsme vyhráli výběrové řízení na dodávku stavebnic podporujících polytechnickou výuku žáků 1.-3. tříd. Ze spolupráce našich vývojářů se speciálními pedagogy Kraje Vysočina vznikla úspěšná stavebnice ROTO z Vysočiny.
www.kr-vysocina.cz
Školička Kamarád Nové Veselí
Školička Kamarád Nové Veselí
Naše malé testovací centrum, ve kterém zkušení pedagogové zkouší naše hry přímo s dětmi. Pro vývojové oddělení důležitá odezva pro finalizaci výrobků.
www.ms.noveveseli.cz
Hvězdy dětem z.s.
Hvězdy dětem z.s.
Finanční a věcná podpora dětí z dětských domovů, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, pěstounské péče a dětem sociálně ohroženým. Zaměřujeme se na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a přípravu mládeže na jejich zaměstnání.
www.hvezdydetem.cz
Fond ohrožených dětí
Fond ohrožených dětí
Organizace na pomoc ohroženým dětem s pověřením k výkonu sociálně-právní ochrany dětí.
www.fod.cz
Časopis ABC
Časopis ABC
Populární čtrnáctideník určený zvídavým dětem. Nabízí vždy aktuální informace ze světa vědy, techniky, počítačů, přírody i kultury. Oblíbenou součástí každého vydání jsou vystřihovánky a komiksy.
www.ikiosek.cz/abc
Časopis Mateřídouška
Časopis Mateřídouška
Nejlepší časopis školáků
Naučné čtení a zábavné tvoření pro děti od 7 let
www.ikiosek.cz/materidouska
Přinášíme radost dětem i dospělým již od roku 1993.
Historie
e-shop